Bridgestone BT016F 120/60 ZR17

Tüüp: Supersport tänav
Esirehv
Laius: 120
Kõrgus: 60
Diameeter: 17
Koormusindeks: 55 (kuni 218 kg)
Kiirusindeks: W (kuni 270 km/h)
Tootja: Bridgestone
3LC - kolme erineva rehvisegu vööndiga
TL - kasutamiseks ilma sisekummita
Pildil kujutatud velg on illustratsioon!
Hind: 127.66 73.95 EUR
Tarneaeg: laos olemas
Pakume rehvidele järelmaksu. Kaup kohe kätte, maksad pärast - vaata siit
Tellimine
Kogus:
Meilt ostetud rehvidele on paigaldus eriti soodne ja mugav - vaata siit
Battlax BT016 Hypersport rehv on mõeldud sportlikuks tänavasõiduks ja sobib kasutamiseks rajapäevadel ning harrastajatasemel võidusõiduks.
Bridgestone MotoGP tehnoloogial (SACT) põhinev rehvikarkass koos „Mono Spiral Belt” (MSB) – ühes tükis teras-spiraalvöö - annavad rehvile kergema kaalu ja parema reageerimisvõime teekatte ebatasasustele, ning tagab ühtlasema soojuse jaotumise.
Nii esi-, kui ka tagarehvil on kasutusel „Comprehensive Tire Design Method” (C.T.D.M) ja High Tensile Super Penetrated Cord” (HTSPC) tehnoloogiad misläbi on saavutatud rehvi disain talumaks koormusi sujuvamalt eri kaldenurkade all ja  suurendab rehvi külje jäikust, ning võimaldab rehvil kiiresti taastada oma kuju pärast järsku kokkusurumist. Esirehvil S kujuline ja tagarehvil L kujuline muster parandab juhitavusomadusi märjal teekattel.
Esirehvil on 3 Layer Compound  (3-LC) - keskosal ja servades on erinevad rehvisegud ja tagarehvil 5 Layer Compound (5-LC) - keskosal ja servade kahes vööndis on erinevad rehvisegud. See tagab suurepärase haakumise teekattega erinevate kallete all ja tagab suurema läbisõidu.
Vaata demo videoklippi siit.
  
Meilt ostetud rehvidele on paigaldus eriti soodne ja mugav – vaata lähemalt siit.