Bridgestone BT003R 160/60 R17 RS (Racing Street)

Tüüp: Supersport tänav
Tagarehv
Laius: 160
Kõrgus: 60
Diameeter: 17
Koormusindeks: 69 (kuni 325 kg)
Kiirusindeks: W (kuni 270 km/h)
Tootja: Bridgestone
TL - kasutamiseks ilma sisekummita
Pildil kujutatud velg on illustratsioon!
Hind: 256.66 149.95 EUR
Tarneaeg: saadaval tellimisega
Pakume rehvidele järelmaksu. Kaup kohe kätte, maksad pärast - vaata siit
Tellimine
Kogus:
Meilt ostetud rehvidele on paigaldus eriti soodne ja mugav - vaata siit
Battlax seeria rehvimudel BT003
Bridgestone MotoGP tehnoloogia (SACT) rehvikarkass koos „Mono Spiral Belt” (MSB) – ühes tükis teras-spiraalvöö, annavad rehvile kergema kaalu ja parema reageerimisvõime asfalti ebatasasustele ning tagavad ühtlasema temperatuurijaotuse. Nii esi-, kui ka tagarehvil on kasutusel „Comprehensive Tire Design Method” (C.T.D.M) ja High Tensile Super Penetrated Cord” (HTSPC) tehnoloogiad misläbi on saavutatud rehvi disain talumaks koormusi sujuvamalt eri kaldenurkade all ja  suurendab rehvi külje jäikust, ning võimaldab rehvil kiiresti taastada oma kuju pärast järsku kokkusurumist või lööki, suurtel kiirustel.
Esirehvil on 3 Layer Compound  (3-LC) - keskosal ja servades on erinevad rehvisegud ja tagarehvil 5 Layer Compound (5-LC) - keskosal ja servade kahes vööndis on erinevad rehvisegud.
Saadaval variatsioonid: 
TYPE-2, TYPE-3 ja TYPE-4 – professionaalseks kasutuseks (DOT Race) kuiva rajakatte segurehv kõikidele Supersport ja Superstock klasside mootorratastele.
RS (Racing Street) – harrastaja tasemel võidusõiduks ja ka sportlikuks tänavasõiduks mõeldud rehv. Mustrilt sarnaneb see TYPE võidusõiduversioonile, kuid omab pikemaid mustrisooni külgedel vee paremaks ärajuhtimiseks. RS (Racing Street) rehvisegu on koostatud selliselt, et ei vaja rehvisoojendajatega soojendamist, ning talub jahedamaid ja ka märgasi ilmaolusi. Saadaval rehvimõõdud supersport mootorratastele kubatuuris 250cc kuni 1200cc
Vaata BT003 RS (Racing Street) videoklippi siit. (Saksa keeles)
 
Meilt ostetud rehvidele on paigaldus eriti soodne ja mugav – vaata lähemalt siit.